top of page
  • Obrázek autoraAndre

Jak často je třeba se objednat na pánskou pedikúru?Jaká je cena pánské pedikúry?

Aktualizováno: 14. 7. 2023

Chcete se objednat na pánskou pedikúru?

Obecně se pánská pedikúra prakticky neliší od ženské. Ale vzhledem k fyziologickým charakteristikám musí muži stále věnovat více času v salonu. To je často spojeno s hrubší kůží. Pokud jde o nehty, velmi zřídka se odlamují, takže důraz je kladen hlavně na práci s jejich tvarem a délkou. Pokud mluvíme o typech pedikúry, musíte individuálně vybrat příslušnou možnost s přihlédnutím k vlastnostem pokožky. Proto navrhujeme podrobněji zvážit nejoblíbenější typy pánské pedikúry.

- Klasická mokrá pedikúra:

po dlouhou dobu byl tento typ pedikúry velmi oblíbený pro problematické nohy. Pokud jde o technologii postupu, nejprve se na nohy necháme do speciální lázni. Může mít různé složení v závislosti na vašich potřebách. Nejčastěji jde o teplou vodu s mořskou solí. Po změknutí pedikérka zastřihne kutikulu, upraví délku nehtů a také je vytvaruje pilníkem. Kůže se zpracovává pomocí speciálního pedikérského přístroje, pilníkem nebo strojkem s žiletkou.

- Přístrojová pedikúra:

předpokládá se, že tento konkrétní typ pedikúry je nejoblíbenější. To není překvapující, protože takový postup je co nejbezpečnější. Tento proces nepoužívá řezné nástroje jako klešti nebo strojek se žiletkou, takže je minimalizováno riziko poranění kůže. Kromě toho je tato technika vynikajícím řešením pro ty, kteří mají bezproblémové nohy. Po nasazení vhodné frézy může pedikérka snadno zpracovat prsty a nehty, odstranit mozoly a vyleštit pokožku.

Poté pedikérka použije speciální nástroj ke změkčení pokožky a pokožky. Nechává na pokožce cca 10 minut. Existují však výjimky, protože vše závisí na jejím stavu.

Naučte se správnou péči o nohy s pánskou pedikúrou. Zjistěte, jak často je vhodné objednat se na tento typ ošetření a kolik stojí pánská pedikúra. Přečtěte si více o profesionálních službách, které pomáhají udržovat nohy zdravé a esteticky přitažlivé.

Jak často chodit na pedikúru? Doporučujeme jedenkrát za měsíc.

Sledujte nás na instagramu: alexisbeautysalon

Recenze na pedikúru máme na profilu Google: Alexis Beauty salon

Cena pánské pedikúry od 600,- Kč

Kompletní ceník pedikúry máte zde.208 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page