Náš tým

Motto salonu: naše kreativita rodí vaši osobnost! Snažíme se, abyste si užili nejen výsledky naší práce, ale také komunikaci s našim týmem a návštěvu u nás. Luxusní kadeřnictví: dámský a pánský střih, barvení a tónování vlasů technikou ombre, balayage. Melír a odbarvení vlasů. Bio trvalá na vlasy. Svatební a společenské účesy a foukaná. Klasická mokrá manikúra a shellac, suchá, aparátní pedikúra. Kosmetika (ultrazvukové čištění pleti a masáž obličeje), alginátové masky, líčení, svatební make up a slavnostní účesy. Trvalá fixace a úprava obočí, korekce a barvení obočí. Svatební makeup (líčení) od vizážistky. Depilaci teplým voskem a cukrovou pastou ( brazilská depilace i pro muže). Najdete zde útulnou atmosféru a přátelský personál salonu krásy Alexis Beauty!

salon Alexis.JPG

Kateřina

Kosmetička Kateřina je profesionál v kosmetické oblasti a zároveň je vizážistkou (večerní a denní líčení a svatební makeup). Taky provádí voskovou depilaci těla. Provádí úpravu a korekce obočí, barvení obočí, permanentní fixace obočí, barvení řas.

Lilia

Manikérka- pedikérka. Lilia je profesionál na gelové nehty, lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou. Ona vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

2017-01-04 14.34.03 1420332447630988445_

Chingiz

Profesionální kadeřník, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, tónování vlasů, módní střihy, foukaná, večerní účesy, kulmování a žehlení vlasu. Úprava konečků vlasů. Pánské střihy.

kosmetika.jpg

Olga

Profesionální kosmetička, která pracuje s obličejem a provádí základní ošetření pleti: peeling, čištění pleti (manuální, ultrazvukové nebo kombinované), masáž a masky na obličej. Luxusní masáž obličeje a dekoltu, alginátové masky, fonoforézu obličeje.  Provádí depilaci celého těla pro ženy a muži. Úpravu a barvení obočí, permanentní fixaci obočí a barvení řas.

kadeřnice.jpeg

Elena

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, modní střihy, foukaná, večerní a svatební účesy, tónování vlasů. Kulmování a žehlení vlasu, pletení copánků. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

Tatiana

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, tónování vlasů, melír, módní střihy, foukaná, žehlení a kulmování vlasů. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

Nina

Manikérka- pedikérka. Nina je profesionál na gelové nehty, lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou. Ona vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

Nejlepší salon krásy na Praze 1

Služby salonu krásy

Informace o salonu

+420 777 774 275

Vodičková 677/10, Praha 1