top of page

Náš tým

Motto salonu: naše kreativita rodí vaši osobnost! Snažíme se, abyste si užili nejen výsledky naší práce, ale také komunikaci s našim týmem a návštěvu u nás. Luxusní kadeřnictví: dámský a pánský střih, barvení a tónování vlasů technikou ombre, balayage. Melír a odbarvení vlasů. Bio trvalá na vlasy. Svatební a společenské účesy a foukaná. Klasická mokrá manikúra a shellac, suchá, aparátní pedikúra. Kosmetika (ultrazvukové čištění pleti a masáž obličeje), alginátové masky, líčení, svatební make up a slavnostní účesy. Trvalá fixace a úprava obočí, korekce a barvení obočí. Svatební makeup (líčení) od vizážistky. Depilaci teplým voskem a cukrovou pastou ( brazilská depilace i pro muže). Masérské rekondiční a regenerační služby: masáže zády, šije, horních končetin, masáž hýždě, stehen, lýtek, chodidel, rukou, ramen, šíje, hlavy. Najdete zde útulnou atmosféru a přátelský personál salonu krásy Alexis Beauty!

salon Alexis.JPG
IMG_2887 (1).jpg

Kateřina

Kosmetička Kateřina je profesionál v kosmetické oblasti a zároveň je vizážistkou (večerní a denní líčení a svatební makeup). Taky provádí voskovou depilaci těla. Provádí úpravu a korekce obočí, barvení obočí, permanentní fixace obočí, barvení řas.

123134251.jpeg

Julia

Julie je profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, Air touch, tónování vlasů, melír, módní střihy, foukaná, žehlení a kulmování vlasů. Pánské střihy a styling.

kadeřnice.jpeg

Elena

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, modní střihy, foukaná, večerní a svatební účesy, tónování vlasů. Kulmování a žehlení vlasu, pletení copánků. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

14126232.jpeg

Oksana

Profesionální manikérka- pedikérka. Oksana je profesionál na lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru a módní, kreativní design a ozdobení nehtů. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou a parafínové zábaly. Vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

kosmetika.jpeg

Maria

Profesionální kosmetička, která pracuje s obličejem a provádí základní ošetření pleti: peeling, čištění pleti (manuální, ultrazvukové nebo kombinované), masáž a masky na obličej. Luxusní masáž obličeje a dekoltu, alginátové masky, fonoforézu obličeje.  Provádí depilaci celého těla pro ženy a muži / brazilská depilace). Úpravu a barvení obočí, permanentní fixaci obočí a barvení řas.

WhatsApp Image 2023-02-07 at 12.45.04.jpeg

Daria

Profesionální kosmetička, která pracuje s řasy a obočí, provádí depilaci těla. Poskytuje úpravy, tvarování a prodlužování řas 1D, 2D, 3D, 4D, 5D, 6D. Prodlužování řas vnějších okrajů víčka a odstranění prodloužených řas, laminování řas. Úprava a korekce obočí, fixace = laminace obočí.  Provádí depilaci celého těla pro ženy voskem a cukrovou pastou ( brazilská depilace). Barvení obočí, permanentní fixaci obočí a barvení řas.

15_36f40574_edited.jpg

Nadezda

Masérské rekondiční a regenerační služby v salonu Alexis Beauty. Masérka Nadezda provádí masáž celého těla. Poskytuje několik druhů masáže: sportovní masáže, relaxační masáže, masáž lávovými kameny a anticelulitidní masáž. Provádí masáž hýždě, stehen, lýtek, chodidel, rukou, ramen, šíje, hlavy. Hlavně masáže zády, šije, horních končetin. Poskytujeme baňkovou masáž, masáž hlavy, lymfatickou masáž. Přijďte se potěšit kvalitní službou masáže a regenerace těla v příjemném prostředí salonu Alexis Beauty na Praze 1.

20221118_184841_edited.jpg

Andre

Profesionální kadeřník. Barvení vlasu, tónování, melír, módní střihy, foukaná, žehlení vlasů. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

bottom of page