Náš tým

Motto salonu: naše kreativita rodí vaši osobnost! Snažíme se, abyste si užili nejen výsledky naší práce, ale také komunikaci s našim týmem a návštěvu u nás. Luxusní kadeřnictví: dámský a pánský střih, barvení a tónování vlasů technikou ombre, balayage. Melír a odbarvení vlasů. Bio trvalá na vlasy. Svatební a společenské účesy a foukaná. Klasická mokrá manikúra a shellac, suchá, aparátní pedikúra. Kosmetika (ultrazvukové čištění pleti a masáž obličeje), alginátové masky, líčení, svatební make up a slavnostní účesy. Trvalá fixace a úprava obočí, korekce a barvení obočí. Svatební makeup (líčení) od vizážistky. Depilaci teplým voskem a cukrovou pastou ( brazilská depilace i pro muže). Masérské rekondiční a regenerační služby: masáže zády, šije, horních končetin, masáž hýždě, stehen, lýtek, chodidel, rukou, ramen, šíje, hlavy. Najdete zde útulnou atmosféru a přátelský personál salonu krásy Alexis Beauty!

salon Alexis.JPG
IMG_2887 (1).jpg

Kateřina

Kosmetička Kateřina je profesionál v kosmetické oblasti a zároveň je vizážistkou (večerní a denní líčení a svatební makeup). Taky provádí voskovou depilaci těla. Provádí úpravu a korekce obočí, barvení obočí, permanentní fixace obočí, barvení řas.

2017-01-04 14.34.03 1420332447630988445_

Chingiz

Profesionální kadeřník, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, tónování vlasů, módní střihy, foukaná, večerní účesy, kulmování a žehlení vlasu. Úprava konečků vlasů. Pánské střihy.

kadeřnice.jpg

Tatiana

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, tónování vlasů, melír, módní střihy, foukaná, žehlení a kulmování vlasů. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

kadeřnice.jpeg

Elena

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, modní střihy, foukaná, večerní a svatební účesy, tónování vlasů. Kulmování a žehlení vlasu, pletení copánků. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.

123485.jpeg

Nina

Profesionální manikérka- pedikérka. Nina je profesionál na gelové nehty, lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru a módní, kreativní design a ozdobení nehtů. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou. Vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

image-901a10ebb65d9f1405b02dfae1885a6d33

Lilia

Profesionální manikérka- pedikérka. Lilia je profesionál na lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru a módní, kreativní design a ozdobení nehtů. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou a parafínové zábaly. Vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

kosmetika.jpeg

Maria

Profesionální kosmetička, která pracuje s obličejem a provádí základní ošetření pleti: peeling, čištění pleti (manuální, ultrazvukové nebo kombinované), masáž a masky na obličej. Luxusní masáž obličeje a dekoltu, alginátové masky, fonoforézu obličeje.  Provádí depilaci celého těla pro ženy a muži / brazilská depilace). Úpravu a barvení obočí, permanentní fixaci obočí a barvení řas.

masér.jpg

Alexandr

Masérské rekondiční a regenerační služby v salonu Alexis Beauty. Masér Alexandr provádí masáž celého těla. Poskytuje několik druhů masáže: sportovní masáže, relaxační masáže, masáž lávovými kameny a anticelulitidní masáž. Provádí masáž hýždě, stehen, lýtek, chodidel, rukou, ramen, šíje, hlavy. Hlavně masáže zády, šije, horních končetin. Poskytujeme baňkovou masáž, Indickou masáž hlavy, lymfatickou masáž. Přijďte se potěšit kvalitní službou masáže a regenerace těla v příjemném prostředí salonu Alexis Beauty na Praze 1.

DSC_0002.jpg

Andre

Profesionální kadeřník. Barvení vlasu, tónování, melír, módní střihy, foukaná, žehlení vlasů. Provádí Bio trvalou na vlasy. Pánské střihy.