Náš tým

Motto salonu: naše kreativita rodí vaši osobnost! Snažíme se, abyste si užili nejen výsledky naší práce, ale také komunikaci s našim týmem a návštěvu u nás. Luxusní Kadeřnictví: dámský a pánský střih, barvení technikou ombre, balayage. Klasická mokrá manikúra a shellac, suchá, aparátní pedikúra. Kosmetika (ultrazvukové čištění pleti a masáž obličeje), alginátové masky, líčení, svatební make up a slavnostní účesy. Trvalá fixace a úprava obočí, korekce a barvení obočí. Depilaci teplým voskem a cukrovou pastou ( brazilská depilace i pro muže). Najdete zde útulnou atmosféru a přátelský personál salonu krásy Alexis Beauty!

salon Alexis.JPG

Kateřina

Kosmetička Kateřina je profesionál v kosmetické oblasti a zároveň je vizážistkou (večerní a denní líčení a svatební make-up). Taky provádí voskovou depilaci celého těla. Úprava a korekce obočí, permanentní fixace obočí, barvení řas.

Lilia

Manikérka- pedikérka. Lilia je profesionál na gelové nehty, lakování gelovým lakem a klasickou mokrou manikúru a pedikúru. Přístrojovou pedikúru a suchou pedikúru. Taký provádí peeling nohou. Ona vyřeší problémy s mozoly a zarostlými nehty a otlaky.

Chingiz

Profesionální kadeřník, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, tónování vlasů, módní střihy, foukaná, večerní účesy, kulmování vlasu. Pánské střihy.

Elena

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, melír, modní střihy, foukaná, večerní a svatební účesy, tónování vlasů. Pánské střihy.

Tatiana

Profesionální kadeřnice, stylista a kolorista. Barvení Ombre, Balayage, tónování vlasů, melír, módní střihy, foukaná, žehlení vlasů. Pánské střihy.

Nejlepší salon krásy na Praze 1

Služby salonu krásy

Informace o salonu

+420 777 774 275

Vodičková 677/10, Praha 1