top of page
  • Obrázek autoraAndre

Jak probíhá laminace řas? Jak dlouho vydrží laminace řas? Jak pečovat o laminované řasy?

Aktualizováno: 29. 2.
Jak probíhá laminace řas? Co to je laminace řas?

  1. Nejprve je nutné řasy očistit od kosmetiky a odmastit speciálním přípravkem. Poté se vybere požadovaný tvar (váleček) - záleží na tom, jaký ohyb nakonec získáme. Při výběru vhodného válečku byste se měli řídit počáteční délkou řas a přáním klientky.

  2. Nejdůležitějším krokem je rozložení a fixace řas na válečku. Řasy by měly být dobře natažené, oddělené od kořínků ke konečkům, ležet paralelně k sobě - ​​pouze v tomto případě bude výsledek krásný, řasy nebudou zmatené a krásně porostou.

  3. Poté kosmetička střídavě aplikuje chemické kompozice. První složení otevírá šupinky řas a působí na keratin ve struktuře chloupků tak, aby jim kosmetička dodala požadovaný ohyb. Druhá kompozice uzavírá váhy a neutralizuje účinek prvního, fixuje kadeře. Mezi první a druhé složení v moderní laminaci lze aplikovat pečující složky.

  4. Dále následuje barvení řas. V závislosti na typu procedury se aplikuje třetí složení - botox, keratin nebo výživný olej.

  5. Na konci procedury musí kosmetička důkladně vyčistit oční víčko a prostor mezi řasami, aby se zabránilo alergickým reakcím.

Výhody a nevýhody laminace: je laminace řas škodlivá? Pokud laminaci řas provede zručná kosmetička, procedura neuškodí. Naopak keratin a oleje ve složení pečujících produktů pomohou chloupky posílit. V některých případech je však lepší od tohoto postupu upustit.

Kontraindikace: jakákoli zánětlivá onemocnění očí, stejně jako permanentní make-up a plastické operace provedené dříve než před 1 měsícem. Relativní kontraindikací laminace je těhotenství a kojení, protože se mění hormonální pozadí matky a účinek laminace může být nepředvídatelný.

Jak často lze laminaci provádět?

Postup laminace řas můžete opakovat za 1,5 až 2 měsíce. Řasy se zcela obnoví za cca 3 měsíce a efekt laminace přetrvává 1,5 měsíce.

Lze laminované řasy nabarvit?

Jak chloupky dorůstají, výsledek laminace řas nebo obočí vizuálně postupně mizí. Vypadá to docela přirozeně - ale pokud chcete, můžete světlé kořínky zabarvit řasenkou. Neublíží vašim řasám.

Důsledky laminace řas - je postup laminace řas bezpečný? Mnohým se zdá, že jelikož je postup laminace řas spojen s chemickým účinkem na řasy, je škodlivý. Nicméně není.

  • Po laminaci jsou řasy pokryty tenkým filmem, který je chrání před vnějšími vlivy prostředí (nedovoluje jim vyblednout a ztratit vlhkost).

  • Živiny, které jsou v laminovacích kompozicích, posílí řasy a pomohou jim stát se zdravějšími.

Jak pečovat o laminované řasy?

Laminované řasy nevyžadují zvláštní péči a nevytvářejí nepříjemnosti: po proceduře mohou dívky navštívit saunu, spát na břiše, plavat v moři a bazénu.

Jediným omezením je, že řasy nelze navlhčit do 24 hodin po laminaci, protože k úplné obnově disulfidových vazeb v jejich struktuře dojde do dvou dnů.

Co je lepší - laminace nebo prodlužování řas?

Laminace řas i prodlužování jsou vhodné pro jakékoli řasy - dlouhé i krátké, husté i řídké. Rozdíl mezi laminací řas a prodloužením: pokud jsou během prodlužování připojeny další chloupky k přírodním řasinkám, pak se pro laminaci nepoužívají - objemu a délky se dosahuje výhradně pomocí speciálních kompozic.

Jak dlouho vydrží laminace řas? Při správné péči vydrží cca 6 týdnů.

Laminace řas od profesionálů za nejlepší cenu v Praze- od 900,- Kč. Vylepšete své řasy profesionální laminací, abyste získali dlouhodobé výsledky. Získejte nejlepší cenu v Praze na laminací řas. Prodlužování řas v Praze za nejlepší ceny od 1100,- Kč objem 1D do 1600,- Kč 5D-6D

Sledujete nás na instagramu: alexisbeautysalon

Recenze na laminování řas a úprava obočí máme na profilu Google: Alexis Beauty salon

Kompletní laminování řas a úprava obočí zde.13 015 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page