top of page
  • Obrázek autoraAndre

Jaká manikúra se líbí mužům? 5 nejlepších nápadů manikúry s lakováním pro dámy

Aktualizováno: 23. 9. 2023

Vzhled ženských rukou závisí na barvě laku a designu nehtů. Při výběru barevného schématu se můžete soustředit nejen na svůj vkus, ale také na preference druhé poloviny. Proto bude užitečné vědět, jaký druh manikúry mají muži rádi.

Jaké odstíny se líbí mužům?

Podle průzkumů mezi muži se ukázalo, že dávají přednost jemným a nenápadným odstínům nehtů u svých dívek.

Prioritou jsou tyto tóny:

· růžová

· béžová

· písečná

· mléčná

Tyto barvy vizuálně prodlužují prsty a zlepšují vzhled rukou.

Mladí muži (do 25 let) dávají přednost těmto odstínům:

· červená

· vínová

· tmavě hnědá


Atraktivní tvar a délka.

Muži většinou nemají rádi příliš dlouhé nehty. Mají rádi čisté, střední délky nehtů, které jsou spojeny s bezpečností. Klasický oválný tvar zůstává nejzajímavější.

5 nejlepších nápadů na manikúru

Muži nejčastěji preferují následující manikúry u nehtů svých dam:

1. Klasická francouzská manikúra. Toto je nejlepší volba, která přidává obraz přirozenosti a krásy. French si můžete trochu naředit zajímavým, ale diskrétním dekorem, například monogramy nebo malými kamínky.

2. Bílá manikúra. Tato stylová možnost určitě osloví muže. Můžete si vybrat design na každý den a bude perfektně kombinován s večerním oblečením. Nevýhodou bílého laku je jeho nepraktičnost, protože se rychle zašpiní.

3. Minimalistický vzhled. Mají ho rádi nejen kluci, ale i dívky. Existuje mnoho kreseb, například monogramy, geometrie atd.

4. Červená manikúra. Tato manikúra působí na muže magneticky. Červený odstín vypadá zvláště atraktivní na krátkých elegantních nehtech. Není ani nutné takovou manikúru nějak zdobit, protože to vypadá velmi působivě.

5. Pastelově růžová. Tato volba je vhodná pro romantické dívky a dámy, které musí dodržovat dress code oblékání. Muži mají rádi pastelové odstíny, které lze ředit třpytkami nebo zajímavým malováním na nehty.

Ukázalo se, že pouze střih a make-up pro velkolepý vzhled nestačí. Je také nutné postarat se o manikúru a lakování. Měla by být diskrétní, provedena v příjemných barvách a na krátkých nehtech.

Foto nehtů můžete sledovat na instagramu: alexisbeautysalon

Kompletní ceník na manikúru a pedikúru, gelové nehty najdete zde.

Recenze na manikúru máme na profilu Google: Alexis Beauty salon

Dárkové certifikáty jsou k dispozici. Dá se objednat na recepci salonu, telefonický nebo mailem.




2 834 zobrazení0 komentářů

Yorumlar


bottom of page