top of page
  • Obrázek autoraAndre

Depilace pro ženy a muže. Jak se připravovat na depilaci? Je depilace bolestivá? Cena depilace?

Aktualizováno: 14. 7. 2023- Získejte pokožku bez chloupků v každém věku pomocí depilace.

Zbavte se nechtěných chloupků na těle pomocí depilace! Náš salon Alexis je vhodný pro všechny věkové kategorie, takže teenageři a studenty jsou vítaný a mohou získat hladkou pokožku, kterou si zaslouží.

Zbavte se nechtěných chloupků a zažijte bezpečnou a profesionální službu v salonu.

- Jak dlouho po depilace pokožka bez chloupků vydrží?

Zbavte se nechtěných chloupků na týdny v kuse pomocí depilace. Naše profesionální depilace je bezpečná a účinná a poskytnou vám hladkou pokožku na dobu cca 4 týdny. Bez chloupků můžete cítit sebejistě.

- Jak dlouho trvá depilace v salonu?

Zbavte se nechtěných chloupků pomoci depilací! Naše brazilská depilace bikiny je ideální pro ty, kteří hledají rychlý, snadný a bezproblémový způsob, jak získat hladkou pokožku bez chloupků za 30 min. Záleží na konkrétní části těla a jak jsou chloupky husté. Depilace voskem: lýtek, stehen, hýždě, podpaží, rukou, zády, břicha, třísel, hrudi, nosu, uší, horního rtu a brady, licousů, trvá cca 15-20 min. Depilace: celých nohou trvá cca 30 min. Depilace u mužů trvá déle kvůli náročností a hustých chloupků. Zkuste se objednat na depilaci těla ještě dnes přes kontaktní formulář.

- Jak se na depilaci připravovat?

V den návštěvy salonu nenanášejte na pokožku žádný kosmetický krém nebo olej. V případě depilace podpaží nepoužívejte sprej prosím. Po depilace aplikujeme speciální olej po depilaci pro uklidnění pokožky.

- Je depilace bolestivá?

Záleží na jakou partií těla potřebujete depilaci. Pak záleží na osobní citlivosti pokožky a zkušenosti klienta. Poprvé klienty cítí bolest více kvůli nejistoty. Depilace u mužů může být více bolestivá kvůli nezkušeností. Zbavte se bolesti pokožky s depilací s produkty, vyrobené z přírodních ingrediencí a bezpečnou pro jemnou pokožku.

- Jak dlouhé chloupky musím mít?

Před depilaci chloupky na těle musí být minimálně 5 mm dlouhé. Doporučujeme neholit chloupky cca 2 týdny. Většinou po první depilaci chloupky rostou méně. Po pravidelných depilaci jsou slabší.

- Jak dlouho hladká pokožka bez chloupků vydrží?

Depilace vydrží cca 4 týdnů. Časem po pravidelném odstranění chloupků dá se opakovat návštěvu jednou za 6 týdnů. Doporučuje pravidelné návštěvy na depilaci s tím, že časem chloupky úplně mizí.

- Může být alergická reakce po depilaci?

Alergická reakce po depilaci u klienta může být (záleží na osobních vlastnostech pokožky). Naše profesionální produkty jsou vytvořeny s ohledem na bezpečnost a poskytují dlouhodobé výsledky bez alergie.

Doporučujeme 24 hodin po depilaci vyhnout intenzivnímu opalování na slunci, v soláriu, omezit saunu. Doporučujeme nepoužívat kosmetické přípravky na depilované partie.


Sledujete nás na instagramu: alexisbeautysalon

Recenze na depilaci voskem nebo cukrovou pastou máme na Google: Alexis Beauty salon

Kompletní ceník depilace zde.

Objednat se na depilaci těla přes kontaktní formulář!

140 zobrazení0 komentářů
bottom of page