top of page
  • Obrázek autoraAndre

Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky, kompletní set Nuskin:

Aktualizováno: 3. 12. 2023Pro koho je galvanická žehlička určena?

Žehlení je určeno zejména pro ženy, ale i muže, kteří se potřebují zbavit neestetických vrásek v oblasti krku a obličeje a kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje.


1. Čistění a detoxikace- je prvním krokem je hluboké čištění a detoxikace kůže

2. Výživa a vyhlazování- speciální anti-agingové látky mezokoktejla se díky galvanického prouda dostanou do hlubších vrstev pokožky.

3. Ochrana a obnovení- na závěr o ochranu a obnovení se starají speciální komponenty denního a nočního krému.


- Přístroj obsahuje nástavce pro péči o pleť, pro péči o jemné vrásky a detailní zacílení, tělový nástavec pro péči o strie, celulitidu a púevnou kůži, vlasový hřebínkoivý nástavec pro péči o vlasovou pokožku

- Galvanic Facial Gels - gely pro zažehlování do pleti. 1 krabička s gely obsahuje 4 čiré gely (pretreatment) a 4 modré gely (treatment). Smývají se.

- Peptidové sérum tru face line corrector pro péči o jemné linky a problematické partie. Zažehluje se pecičkovým malým nástavcem a nesmývá se. Lze použít i bez zažehlování.

- Body shaping gel - tělový gel, který pečuje spolu s tělovým nástavcem o problematické partie těla. Účinně řeší celulitidu, povislou kůži, strie. Smývá se.

- Nutriol vlasové sérum - sérum, které aplikujete denně do řídnoucích, jemných, nebo oslabených vlasů na pokožku a potom hřebenovým nástavcem zažehlujete do vlasové pokožky. Produkt se nesmývá.

- NAPCA sprej s kyselinou hyaluronovou slouží k vlhčení těla i pleti při galvanizaci. Lze použít také mimo to k vlhčení těla, vlasů i obličeje podle potřeby

Cena ošetření 800,- Kč Kontraindikace:

* kožní léze * popáleniny * užívání sedativ, léků proti bolesti, léků na spaní nebo po požití alkoholu * kardiostimulátor, implantáty * diabetes * těhotenství * zánětlivá onemocnění * zvýšená teplota * nošení ušního naslouchadla

Sledujete nás na instagramu: alexisbeautysalon

Recenze na bio trvalou máme na profilu Google: Alexis Beauty salon

Kompletní ceník najdete zde:

50 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page