• Andre

Pánská depilace zad + brazilská depilace pro muže!

Aktualizováno: zář 27
Pánská depilace.

Depilace pro muže je velmi běžnou službou moderních kosmetických salonů. Muži dnes pečlivě dodržují hygienu, takže depilace různých částí těla je pro něj běžnou věcí. Počet mužů, kteří odstraňují vlasy na zádech, hrudi, oblasti bikini a dalších oblastech, se výrazně zvyšuje, takže odstraňování chloupků mužů je pro skutečné běžnou věcí pro pány. Depilace v salonu bude prováděna profesionálně a pečlivě. K odstranění chloupků se používá vosk a cukrová pasta.

Pánská depilace intimních partií

Pánská depilace se stává populárnější mezi muži. Místo holení doma muži více navštěvuje salony na odstranění chloupků.

Odstranění chloupku v oblasti bikini je docela bolestivé. Obzvláště pokud je odstraňování chloupků prováděno poprvé. Pro muže je snazší se oholit a nepociťovat nepohodlí při odstraňování chloupků.

Druhy pánské depilace

S pomocí vosku - odstranění zbytečných chloupků na kterékoli části těla pomocí speciální kompozice vosku. Pomocí ohřívače je vosková hmota zahřeje na přibližně 50 stupňů. Potom špachtlí vosk se nanese na oblast těla, nechá chvíli působit a pak prudce strhne. Bolest je velmi ostrá, ale velmi rychlá a při každém dalším odstraňování chloupků se snižuje.

Pánský šugaring bikini

Odstranění zbytečných chloupků na těle cukrem. Od cukrové pasty je méně bolesti při odstranění chloupků. Master aplikuje cukrovou pastu na kůži a poté je snadno pomocí rukou odstraňuje. Výsledek je velmi účinný, pokožka po depilaci je hladká a bez jediného vlasu.

Korekce, úprava uší a obočí teplým voskem u kosmetičky je běžná záležitost. Rychlé a skoro bez bolesti odstranění chloupků u mužů v nose a v uší pro dokonalý vzhled. Odstranění chloupků teplým voskem je populární procedura u mužů na kosmetickém ošetření v salonu.

Recenze na depilaci najdete u nás na google Alexis beauty salon. Dárkové kupony se dá objednat na recepci salonu. Kompletní ceník depilace najdete zde.

Recenze na depilaci pro muže máme na profilu Google: https://business.google.com/reviews/l/13256086738337851824?hl=cs


1,348 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše