top of page
  • Obrázek autoraAndre

Bio trvalá v Praze. Kolik stoji trvalá na vlasy? Jak bio trvalá probíhá?

Aktualizováno: 29. 9. 2023


Co to je bio trvalá? Kolik stoji trvalá na vlasy?

Zapomeňte na staré metody chemické preparace vlasů. Bio trvalá je novinka, která zvlní vaše vlasy jemným a přírodním způsobem. Bio trvalá pomůže Vám mít krásné kadeře nebo vlny bez ohledu na typů vlasů a pohlaví. Bio trvalá je vhodná pro každého. Sníte o kudrnatých vlasech? Ceník bio trvaly je na webu:

Jak bio trvalá probíhá?

Bio trvalá se začíná tím, že kadeřnice Vám umyje vlasy čisticím šamponem, natočí vlasy na natáčky podle požadavku a možností, aby kadeře byly výrazné a slušely Vám. Pak kadeřnice vydrží natáčky 20-30 min na vlasech a začne oplachovat vlasy a neutralizovat během 10- 15 min. Dále upravíme vlasy fénem a difuzorem včetně péče. Počítejte, že strávíte v salonu 2-3 hodiny. Před trvalou potřebujeme vidět vaše vlasy a pozvat na konzultaci nebo požadujeme poslat foto vašich vlasů a historií barvení a případně odbarvení vlasů na email: kontakt

Nikdy bio trvalá nebyla jednodušší:

Vyzkoušejte Bio-perm trvalou a objevte svou novou úžasnou image. Náš kadeřnický salon na bio trvalou v Praze je připraveny vám poskytnout profesionální služby za skvělou cenu. Nechte se hýčkat a objednejte se ještě dnes na trvalou!

Pátráte po dokonalé trvale na vlasy za skvělou cenu v Praze?

Neztrácejte čas hledáním, protože právě jste našli to pravé - trvala na vlasy! Naše moderní bio trvala nabízí rovným a jemným vlasům i těm, které touží po objemu, tu správnou péči a styl. S naší šetrnou trvalou ondulací dosáhnete kouzelných vln a to vše bez poškození vašich vlasů. Připravte se na vlnitý účes za skvělou cenu s naší trvalou na vlasy!


Sledujete nás na instagramu: alexisbeautysalon

Recenze na bio trvalou máme na profilu Google: Alexis Beauty salon

Ceník bio trvalé zde:273 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page